Повернутися
Ремонт під'їзду
13.02.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: бульвар Перова,11, під'їзд №4 , Київ

Під'їзд №4 за адресою бульвар Перова 11, в жахливому стані. Останій раз ремонт робили мабуть за часи радянської влади. Стіни руйнуються, грибок, немає перил, бігають таргани , шматками висить павутиння. До якого часу це буде коїтись? Пане Олег звертаюсь до Вас бо звертатися у ЖКХ не допоможе, ми вже раніше зверталися не одно разово з приводу освітлення на сходовій клітині. ЖКХ не сприяло нашим заявкам. Питання вирішили за власні кошти з сусідами, найнявши свого електрика.

Реакція
10.03.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Надійшла відповідь

ремонт

Реакція
04.03.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Надійшла відповідь від ЖЕД 412 щодо сухого і волого прибирання сходових клітин, та щодо встановлення освітлення. На 04.03.2020 рік прибирання та освітлення - виконано.SCAN0000_6

SCAN0001_6

Реакція
04.03.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Надійшла відповідь щодо дератизації у Вашому підїзді 

SCAN0003_6

 

SCAN0004_4

SCAN0005_6SCAN0006_5

Реакція
02.03.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Направили депутатське звернення щодо Вашого питанняSCAN0000_4

SCAN0001_4

Реакція
19.02.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Надійшла відповідь від РДА, що кошти на 2020 рік не передбачено. Готуємо звернення щодо передбачення коштів на проведення ремонту SCAN0005_4

SCAN0006_3

Реакція
13.02.2020
Альона (адміністратор сервісу)

Направили депутатські звернення щодо: 

1. Ремонту у під`їзді

2. Освітлення 

3. Дезинсекції підвального приміщення

4. Прибирання 

SCAN0005_2SCAN0006_1SCAN0007SCAN0028SCAN0029SCAN0030SCAN0031SCAN0032SCAN0033

Коментарі

Пошук новин...