Повернутися
Ремонт панельних швів багатоквартирного будинку
05.10.2020
Статус: В роботі
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: бульвар Перова, 2/1, Київ

Доброго дня, мешканці багатоквартирного будинку за адресою бульвар Перова 2/1, просять Вас звернутись до начальника КП Дніпровського району щодо належного обслуговування та ремонту панельних швів нашого будинку. Шви у жахливому стані, останній раз їх ремонтували більше 30 років тому. Багато квартир страждає від грибка та сирості. Просимо допомогти.

Реакція
20.10.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Направили депутатське звернення щодо Вашого питання

1940-1

1940-2

Реакція
05.10.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...