Повернутися
ремонт дороги біля будинку
05.10.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: вулиця Івана Миколайчука, 19/1, Київ

Звертаюся до Вас з проханням посприяти відновленню та ремонту невеликого участку дороги біля під"їзду будинку по вул. Миколайчука 19/1. Яма знаходиться майже біля входу в будинок.

Реакція
12.11.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Надійшла відповідь щодо Вашого питання

 

Миколайчука_19_(1)_page-0001

Реакція
22.10.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Направили депутатське звернення щодо Вашого питання

1949-1

1949-2

Реакція
05.10.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...