Повернутися
Ремонт асфальту
22.05.2020
Статус: В роботі
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: вулиця Курнатовського, 4Б, Київ

Просимо вас допомогти з проведення асфальтування внутрішньо дворого проїзду, щоб жителі почули себе людьми. Бачимо, що ваш сервіс дійсно працює, сподіваємося і нам також пощастить

Реакція
22.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Реакція
22.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

1265

Коментарі

Пошук новин...