Повернутися
Повреждённый асфальт возле дома
22.05.2020
Статус: В роботі
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: вулиця Каунаська, 14, Київ

Возле нашего дома очень много ям и трещин в асфальте. Обращались в ЖЕК, но нас послали. Попробуем еще оставить обращение и вам.

Реакція
22.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Реакція
22.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

1279

Коментарі

Пошук новин...