Повернутися
Потоп
08.05.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: вулиця Райдужна, 69, Київ

Нещодавно був ливень, то в квартирі як ніби хтось спеціально води налив. Допоможіть відремонтувати дах будинку

Реакція
23.05.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

0110

Реакція
08.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Реакція
08.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

1079

Коментарі

Пошук новин...