Повернутися
Постійне стихійне сміттєзвалище
15.06.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: вулиця Пожарського, 11, Київ

По вулиці Пожарського 11,вже понад 20 років постійне стихійне сміттєзвалище.

Реакція
14.12.2020
Іван (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Отримали відповідь щодо вашого питання. Проблему вирішено!Untitled.FR12-1

Реакція
18.11.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

SCAN0022

SCAN0023

Реакція
15.06.2020
Іван (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...