Повернутися
Поштові ящики
05.10.2020
Статус: В роботі
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: улица Алматинская, Київ

Доброго дня .Хотілося б щоб полагодити поштові ящики ,або замінити в будинку 39Е вул.Алматинська

Реакція
22.10.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Направили депутатське звернення щодо Вашого питання

1948-1

1948-2

Реакція
05.10.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...