Повернутися
Покрівля
08.05.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: бульвар Перова, 9Б, Київ

Покрівля протікає, тому потрібно ремонтувати

Реакція
23.05.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

0110

Реакція
08.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Реакція
08.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

1073

Коментарі

Пошук новин...