Повернутися
Освітлення території
25.08.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: вулиця Плеханова, 2, Київ, Україна, 02000

Декілька років тому на вул. Плеханова, 2 та 4 (а-б) було реконструйовано освітлення і замінено вуличні ліхтарі. На жаль, схема розташування ліхтарів така, що декілька з них підсвічують зелену зону на території школи № 125, а не пішохідні доріжки. В грудні 2019 року було залишене звернення під час планового прийому громадян, але дотепер змін ніяких не відбулося. На схемі/карті стрілкою відмічено цілком темну пішохідну ділянку, а квадратами існуючі ліхтарі. Прохання розглянути повторно звернення и за можливості втрутитися в ситуацію. Заздалегідь вдячна

Реакція
29.12.2020
Іван (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

imageПитання вирішене

 

Реакція
18.11.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

SCAN0018

SCAN0019

Реакція
25.08.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...