Повернутися
Освітлення
12.02.2020
Статус: В роботі
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: проспект Алішера Навої, 86, Київ

Не працює освітлення 4 поверху 4 підїзду за адр. вул.Алішера Навої 86. Вже не працює багато років, обхід ніхто не робить. Прошу відновити освітлення. Дякую.

Реакція
12.02.2020
Іван (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Направили депутатське звернення щодо вашого питання.

SCAN0037SCAN0038



Коментарі
13.02.2020
Антон
Чекаємо на результат

Пошук новин...