Повернутися
Омела. Сухие и больные деревья (тополь)
15.06.2020
Статус: В роботі
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: вулиця Опришківська, 42А, Київ, Україна, 02000

Добрый день. Я обращалась по поводу старых тополь по адресу улица Опрышковская (Новороссийская) 40а, 42а, 44а. К сожалению с ними вопрос не решён. А сейчас помимо омелы начали падать ветки. Хотелось бы решить данную проблему до беды, которая может случиться. Так как ветки падают на дорогу не маленькие.

Реакція
30.06.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Направили депутатське звернення щодо Вашого питання

1818-1

1818-2

Реакція
15.06.2020
Іван (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...