Повернутися
Огромная яма во дворе
07.02.2020
Статус: В роботі
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: вулиця Плеханова, 4, Київ, Україна, 02000

Возле дома Сверстюка 8а в конце дома ближе к Плеханова, 4. Яма огромная, когда там лужа, пройти невозможно. Прошлой зимой, когдатам намерз снег и лед, потому что никто его не чистил, там вообще можно было ноги сломать в темноте. В этом году нам грозит такое же, яма стала большеи в нее набросали камней, которые ночью не видны и ходить там просто небезопасно. Председателя не спрашиваем, наверняка скажет что денег нет или это не прибудинкова территория. Заранее благодарна за помощь.

Реакція
17.03.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Найближчим часом має проводитись ремонт асфальтового покриття за адресою Плеханова, 4А
Поспілкуємося з підрядником аби він допоміг залатати яму біля Вашого будинка

Реакція
28.02.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Надійшла відповдь щодо Вашого пітання від Дніпровської РДА. Готуємо звернення на Голову ЖБК "Домобудівник-3"SCAN0010_1

SCAN0011

Реакція
13.02.2020
Альона (адміністратор сервісу)

Направили депутатське звернення щодо проведення асфальтування тротуаруSCAN0002_3SCAN0003_3SCAN0004_2

Коментарі
13.02.2020
Антон
Ого, яка яма

Пошук новин...