Повернутися
Нет уборки
12.06.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: бульвар Перова, 11Б, Київ

Просим посодействовать проведению регулярной уборки в нашем стареньком доме.

Реакція
23.06.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Надійшла відповідь щодо Вашого Питання

0279-1

0279-2

Реакція
12.06.2020
Іван (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Реакція
12.06.2020
Іван (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

1577

Коментарі

Пошук новин...