Повернутися
мусор во дворе
21.04.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: вул. Всеволода Нестайко, 5, Дніпро́, Дніпропетровська область

Длительное время во дворе по адресу ул.Нестайко 5 , вывозится мусор только тот, что в мусорных баках, а куча, которая возле детской площадки, никто не убирает

Реакція
26.04.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Направили депутатське звернення щодо Вашого питання 770-1

770-2

Реакція
26.04.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Сміття вже вивезено0050

Реакція
21.04.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...