Повернутися
Майданчик
12.06.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: проспект Юрія Гагаріна, 12/1, Київ, Україна, 02000

Доукомплектуйте дитячий майданчик новими елементами

Реакція
19.06.2020
Альона (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Надійшла відповідь щодо Вашого Питання

0266

Реакція
12.06.2020
Іван (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Реакція
12.06.2020
Іван (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

1683

Коментарі

Пошук новин...