Повернутися
Каналізіція
24.06.2020
Статус: В роботі
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: вулиця Челябінська, 11, Київ

Здравствуйте! Невыносимый запах канализации(забитые стоки)по Челябинской 11 подъезд 2. Окна приходится постоянно закрывать.

Реакція
24.06.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...