Повернутися
Фасад дома
22.05.2020
Статус: В роботі
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: проспект Павла Тичини, 9, Київ

Фасад дома старый и сейчас видим, что в многих домах утепляют фасады. Хотим, чтобы и в нас такие работы провели.

Реакція
23.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Реакція
23.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

1353

Коментарі

Пошук новин...