Повернутися
Дитячий майданчик
15.06.2020
Статус: В роботі
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: вулиця Курнатовського, 26, Київ

Добрий день! Хочу звернутися з проханням щодо дитячого майданчика за адресою вулиця Курнатовського, 26,26а. Він в дуже неохайному стані, дітям немає де гратися, все пошкоджене

Реакція
15.06.2020
Іван (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...