Повернутися
Дезинфекция
21.04.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Пропозиції
Адреса проблеми: вулиця Івана Сергієнка, Київ

Добрый день, ул сергиенко, 17 подъезд номер 4 моют жители. О какой систематической уборке вы заявляете?

Спасибо,

Реакція
02.05.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

0073

Реакція
28.04.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Направили депутатське звернення щодо вашого питання 

791-1

791-2

Реакція
21.04.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...