Повернутися
Дезинфекція
21.04.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Інше
Адреса проблеми: вулиця Червоноткацька, 14, Київ

На першому поверсі, у під'їзді висіть графік дезинфекції, є дати, підписи і нібито робота йде. Проте за весь період карантину запах хлору було чутно 2 рази. Вул. Червоноткацька 14.

Реакція
07.05.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Надійшла відповідь щодо Вашого питання 

0082

Реакція
28.04.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Направили депутатське звернення щодо Вашого питання 

792-1

792-2

Реакція
21.04.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...