Повернутися
Благоустрій дитячого майданчика в дитсадку Іскорка 566, вул. Всеволода Нестайка, б. 5а.
06.10.2020
Статус: В роботі
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: вулиця Всеволода Нестайка, 5А, Київ, Україна, 02000

В этом году открыли ещё одну группу ясель "Калинка", которой выделили пустую площадку с грязью и травой, а бюджет на реконструкцию не выделили. Обращение, просьба поставить на площадке простейшую песочницу, столик и лавочку. И 2-3 т песка, чтобы маленьким деткам 2-х лет было чем заняться на улице. Вижу и благодарна, сколько площадок пополнилось новыми горками, качелями и песком. Спасибо вам за заботу о детях.

Реакція
14.12.2020
Іван (адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Отримали відповідь щодо вашого питанняДеп_Петровець__ДНЗ_566-1

Реакція
18.11.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

SCAN0007

SCAN0008

Реакція
06.10.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...