ПАМ’ЯТАЄТЕ СПОРТ В ДИТИНСТВІ?
Повернутися до фотогалереї
Невелика територія, кілька збитих до купи та закопаних дерев’яних брусків замість футбольних воріт, ями та горбики, які після кількох спотикань запам’ятовуєш надовго… На такому «спортивному майданчику» в моєму дитинстві ми з хлопцями ледь не кожного літнього дня ганяли у футбол.
 
Так, тоді це було також не погано, але зараз переконаний, що спортивну інфраструктуру потрібно розвивати, і Київ активно цим займається! Сьогодні разом з Олександром Шовковським та іншими кандидатами від «УДАРУ» взяв участь у двох спортивних заходах столиці, на яких легенда українського футболу вручив нагороди юним спортсменам та дав важливі настанови для подальшого розвитку.
 
✅Нещодавно збудований спортмайданчик у парку «Наталка» і відреконструйований Деснянський центральний стадіон — приклади того, як місто розвиває спорт!
 
✅Доступність, безпечність, зручність у користуванні спортивними об’єктами — це ті речі, які в Києві вже досягли гарного рівня і які, на мою думку, потрібно продовжувати покращувати й далі.
 
P. S. Я не професійний спортсмен, але аж душа радіє, коли бачу малечу, яка грає з м’ячем. Мабуть це ще одна з причин, чому мені, будучи депутатом, вдалося відновити та побудувати таку кількість місць для занять спортом у межах округу (Микільська Слобідка та Лівобережний масив).

 

Подивіться також
ЕКОЛОГІЯ КИЄВА: ІНСПЕКЦІЯ ЗАВОДУ "ЕНЕРГІЯ"!
ЕМОЦІЙНА ЗУСТРІЧ КИЯН З МЕРОМ БІЛЯ КІНОТЕАТРУ «ЛЕЙПЦИГ»