ОСВІТА І СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ: КИЇВ ПОКРАЩУЄ УМОВИ В ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
Повернутися до фотогалереї
Дитинство — це найважливіший і найприголомшливіший час у житті людини.
 
І сьогодні я навіть трохи пожалкував, що моє дитинство вже давно минуло. А знаєте чому?
Тому що я щойно повернувся з одного із найкрасивіших і найсучасніших дитсадків, що бачив у своєму житті! Це справжня казка наяву!
 
Разом із мером і кандидатами від «УДАРУ» Подільського району ми навідались до дитсадочку санаторного типу № 151 на вул. Івана Виговського,10а. І скажу відверто — я просто не міг намилуватися футуристичною естетикою цього закладу. Завдяки старанням місцевої влади, один із найзанедбаніших дошкільних навчальних закладів Подільського району перетворився на справжню «цукерку»!
 
✅ЩО ЗРОБЛЕНО:
 
✔️ Надбудова 3-го поверху;
 
✔️Зовнішній вигляд будівлі — це приклад практичного й сучасного архітектурного рішення! Улаштовані вентильовані фасади є більш довговічними й естетичними;
 
✔️Енергоефективність на першому місці! Встановлено енергозберігаюче освітлення, сучасна система вентиляції і вишенька на торті — інтелектуальне погодозалежне регулювання опалення! Дітлахам буде максимально комфортно перебувати в приміщенні незалежно від погодних умов! Це дуже круто!;
 
✔️У харчоблоці встановлено обладнання для приготування дієтичних страв;
 
✔️У групових осередках та на прогулянкових майданчиках влаштовано ігрові та розвиваючі комплекси — від футбольного міні-стадіону до зони юних натуралістів. Діти будуть у захваті!
 
І відтепер я з гордістю можу сказати, що цей київський дитсадок нічим не поступається європейським дошкільним закладам. Він — якісний приклад того, що реконструкція може бути не тільки практичною, а й відповідати передовим технологіям і критеріям сучасної архітектури.
 
❗Як висновок:
Київ не пасе задніх! І ми можемо в цьому переконатися на прикладі вищезгаданого закладу.
Столиця дбає про розвиток освітньої галузі і є зразком для інших міст навіть в період коронакризи!

 

Подивіться також
ЕКОЛОГІЯ КИЄВА: ІНСПЕКЦІЯ ЗАВОДУ "ЕНЕРГІЯ"!
ЕМОЦІЙНА ЗУСТРІЧ КИЯН З МЕРОМ БІЛЯ КІНОТЕАТРУ «ЛЕЙПЦИГ»
ПАМ’ЯТАЄТЕ СПОРТ В ДИТИНСТВІ?