КИЇВ РОЗВИВАЄ СПОРТ: РЕКОНСТРУКЦІЯ ЛЕГЕНДАРНОГО СТАДІОНУ «АРСЕНАЛ»!
Повернутися до фотогалереї
Спорт — немов всесвіт. У ньому теж запалюються і загасають зірки. І я впевнений, що на київському небосхилі ще багато незапалених зірок, які чекають свого зоряного часу. Але для цього треба займатися розвитком спортивної індустрії в місті, що і робить місцева влада!
 
Разом із мером і командою «УДАР» від Печерського району провели інспекцію легендарного стадіону «Арсенал», на якому з 2019 року розпочато всебічну реконструкцію. Стадіон 22 роки перебував у занедбаному стані. І вже більше 7-ми років місцева влада робить все, щоби забудовники не загарбали цю територію і не побудували тут величезний хмарочос. Але ми перемогли і дана територія залишиться стадіоном, а не перетвориться на бетонне гетто! Наразі триває активна фаза ремонтних робіт і незабаром кияни отримають сучасну і універсальну спортивну арену!
 
✅ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ:
 
✔️ Реконструкція футбольного поля і трибуни на 1110 місць;
 
✔️ Облаштування бігової доріжки і її сертифікація по 5-й категорії IAAF. Це дозволить проводити всеукраїнські змагання і тренуватися олімпійським спортсменам!; 
 
✔️ Масштабний благоустрій усієї паркової зони;
 
✔️ Облаштування освітлення;
 
✔️ Облаштування дитячого майданчика, сучасних воркаут-зон, тенісних кортів і новенької стежки здоров’я довжиною 1.5 км!
 
❗Важливий нюанс:
Усі роботи виконуються виключно за кошти інвесторів, що дозволяє значно зекономити витрати з бюджету міста!
 
❗Київ розвиває спортивну інфраструктуру з урахуванням потреб усіх поколінь жителів — від малечі до людей похилого віку! Незабаром, уперше за декілька десятиліть, стадіон нарешті почне працювати на благо міста і приносити користь киянам!

 

Подивіться також
ЕКОЛОГІЯ КИЄВА: ІНСПЕКЦІЯ ЗАВОДУ "ЕНЕРГІЯ"!
ЕМОЦІЙНА ЗУСТРІЧ КИЯН З МЕРОМ БІЛЯ КІНОТЕАТРУ «ЛЕЙПЦИГ»
ПАМ’ЯТАЄТЕ СПОРТ В ДИТИНСТВІ?