ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО «ДЕОЛІГАРХІЗАЦІЮ» — ЦЕ ПАВУТИННЯ З МУХАМИ
news-image
В ефірі «Еспресо» говорили про ухвалений у першому читанні президентський законопроєкт про олігархів.
 
Закони — це павутиння: великі мухи крізь нього прориваються, а дрібні — застряють. Тож очевидно, що цей закон стане своєрідним ситом, через яке будуть пропускати зручних і незручних для влади осіб.
 
З політичної точки зору, це ідеальний піар-хід влади, адже зараз у суспільстві великий запит на деолігархізацію. Паралельно Зеленському треба продемонструвати свою недотичність і незалежність до будь-яких олігархічних структур, з якими його раніше пов’язували. Фактично це вже перший етап його підготовки до другого терміну президентства.
 
З юридичної ж точки зору — багато питань до реєстру олігархів і критеріїв, за якими певні особи будуть визнаватися олігархами. Це відкриває двері до «договорняків» з владою. Впливові особи будуть домовлятися, щоби не заплямувати репутацію й уникнути потрапляння в реєстр.
 
 
 
 
 
 
 

 

Новини
лип
01
2021
Профільний комітет ВР підтримав легалізацію канабісу

Тема делікатна і для більшості українців й досі «темна». Особливо це стосується старшого покоління громадян, які півжиття прожили під радянською владою та дуже скептично ставляться до будь-яких…

Читайте також
Всі новини
КОЛИ ПЛАВАЄШ РАЗОМ З АКУЛАМИ, ЄДИНИЙ СПОСІБ ВИЖИТИ — СТАТИ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШОЮ СЕРЕД АКУЛ
Всі новини
УКАЗ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ТУПИЦЬКОГО: ПРЕЗИДЕНТ «ЗАГРАВСЯ»
Всі новини
ОДНА З ВЕРСІЙ, ЩО АКТИВНО ЦИРКУЛЮЮТЬ: АВАКОВ ПЕРЕГРАВ ЗЕЛЕНСЬКОГО, ЗРОБИВШИ КРОК НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ

Пошук новин...