ВІДСТАВКА РАЗУМКОВА. ЗАКОН МУСИТЬ БУТИ ВАЖЛИВІШИМ ЗА ВНУТРІШНЬОПАРТІЙНІ ЧВАРИ
news-image В ефірі "Еспресо" разом з Єгором Чечериндою
Тримаємося на позитиві попри «вбивчі» рішення Парламенту)
 
Сьогоднішнє рішення Парламенту про відставку голови ВР Дмитра Разумкова стало свідченням того, що Парламент перетворився з законодавчого органу на місце, де відбувається зведення партійних рахунків. І як завжди, страждають від цього українські громадяни, які потребують вирішення надважливих питань.
 
Це рішення слід оцінювати не лише в контексті того, чиє прізвище вказано в постанові про відкликання. На місці Разумкова могла би бути будь-яка політична персона. Головне те, що було порушено саму процедуру відкликання. Отже, це голосування є небезпечним прецедентом порушення закону «Про регламент Верховної Ради України».
 
ВР має бути взірцем виконання законів, а не просто місцем, де ці закони штампуються! Демократія — це бездоганність виконання процедури та вміння чути альтернативну думку. Якщо в Раді постійно порушуватимуться ці принципи — у державі настане авторитаризм.
 

 

Новини
жов
06
2021
В УКРАЇНІ ПОЧАСТІШАЛИ НАПАДИ НА ЖУРНАЛІСТІВ, А МІНКУЛЬТ Й ДОСІ М...

Наразі розгорівся потужний галас навколо нападу на журналістів «Схем» під час інтерв’ю з керівником «Укрексімбанку» Євгеном Мецгером. Західні партнери відреагували миттєво: посол Великої…

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНУ ОЧІКУВАТИМЕ ТРАНШ ВІД МВФ У 700 МЛН $
Всі новини
ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
Всі новини
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Пошук новин...