ВАКЦИНАЦІЯ СТЕПАНОВА І ЗЕЛЕНСЬКОГО — "ПОСТРІЛ У ПОРОЖНЕЧУ"
news-image
А ось і «постріл у порожнечу», про який я писав у своїй колонці на "Українській Правді".
(https://www.pravda.com.ua/columns/2021/03/1/7285048/). Міністр охорони здоров`я Степанов і президент Зеленський публічно вакцинувалися індійською вакциною CoviShield.
Але чи дало це позитивний ефект?
 
За минулу добу було зроблено всього 1983 щеплення. В межах країни це мізер. Тобто карколомного стрибка у збільшенні кількості вакцинованих не відбулося. А якщо подивитися цифри з початку вакцинації (з 24.02.21), то ситуація взагалі плачевна, адже станом на 03.03.21 вакциновано — 6888 осіб.
 
Як і очікувалося, рівень довіри народу до українських політиків вкрай низький і навіть публічна вакцинація перших посадових осіб не рятує ситуацію з проваленою просвітницькою роботою щодо щеплення від Covid-19.
 
Очікуємо, що тих 500 тис. доз вакцини, які нещодавно прибули до України, вистачить надовго. Власне, Степанов вже і заявив, що якщо під час Covid-вакцинації медиків залишаться дози, будуть вакцинувати людей з інших етапів.
Тобто обсяг подальшої закупівлі вакцин, очевидно, буде зменшено. Як того і домагався Уряд, саботуючи якісну просвітницьку роботу.
 
Наразі масову вакцинацію в Україні врятує тільки одне — якщо CoviShield почнуть закуповувати європейці та американці.

 

Новини
бер
01
2021
ЧОМУ ВЛАДА ПРОВАЛЮЄ ПРОСВІТНИЦЬКУ РОБОТУ ПО ВАКЦИНАЦІЇ?

Питання масової вакцинації проти COVID-19 наразі найзлободенніше та найманіпулятивніше для українського суспільства. І з її початком все активніше розпалюються дискусії навколо проблеми ефективності і…

Читайте також
Всі новини
КОЛИ ПЛАВАЄШ РАЗОМ З АКУЛАМИ, ЄДИНИЙ СПОСІБ ВИЖИТИ — СТАТИ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШОЮ СЕРЕД АКУЛ
Всі новини
УКАЗ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ТУПИЦЬКОГО: ПРЕЗИДЕНТ «ЗАГРАВСЯ»
Всі новини
ОДНА З ВЕРСІЙ, ЩО АКТИВНО ЦИРКУЛЮЮТЬ: АВАКОВ ПЕРЕГРАВ ЗЕЛЕНСЬКОГО, ЗРОБИВШИ КРОК НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ

Пошук новин...