ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
news-image
Сьогодні Київрада зробила чіткі і головне ефективні кроки для збереження та захисту місцевого самоврядування в столиці. Депутати дали старт утворенню районних рад в Києві та створили 10 територіальних департаментів виконавчого органу, які заберуть на себе виконання делегованих функцій районних адміністрацій.
Це, без сумніву, доленосні рішення, що виникли внаслідок намагання центральної влади розтоптати право киян управляти своїм містом!
 
Коротко нагадаю в чому ж суть.
Вже не перший місяць відбувається цілеспрямована кампанія з тиску на місцеве самоврядування. Звинувачення, обшуки, звільнення в неконституційний спосіб. Замість того, щоби розв'язувати наслідки енергетичної, економічної стагнації та коронакризи, центральна влада намагається грати з місцевою в «кішки-мишки». І все це відбувається під час можливого повномасштабного наступу Росії.
 
Тільки за останні декілька тижнів відбулася низка кричущих випадків наступу на місцеве самоврядування в Києві:
 
❗️ 24 січня — ухвалюється Постанова КМУ № 43 щодо зміни порядку призначення голів райдержадміністрацій у Києві. Мера позбавили можливості пропонувати кандидатури голів райдержадміністрацій (РДА), відтепер їх пропонуватиме прем’єр-міністр.
 
❗️ 26 січня — Кабмін (без подання Віталія Кличка) погодив звільнення трьох голів районних у місті Києві державних адміністрацій. Наступного дня Президент підписує документ про звільнення цих трьох голів РДА.
 
Свавілля зашкалює. З юридичної точки зору — це грубе порушення закону. Мера вибрали кияни, щоби він, як міський голова, міг відстоювати їх інтереси. Тому усе, що наразі коять вищі органи державної влади в столиці — це плювок в обличчя киянам!
 
На жаль, центральна влада бачить ворога в тих, хто може спільними зусиллями допомогти розвитку міста. Єдність та неупередженість — це ключові поняття, яких треба дотримуватися, щоби подолати кризу. Проте, як бачимо, до енергетичної, економічної, медичної та коронакризи додалася ще й управлінська криза всередині центральної влади, що як ракова пухлина робить її вразливою та неспроможною боротися з викликами.

 

Новини
лют
01
2022
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Через енергокризу на Україну цьогоріч очікує серйозне підвищення цін на продукти харчування. Насамперед це стосуватиметься найпоширеніших видів продукції — хліба, олії, яєць, круп, молока, м’яса,…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН
Всі новини
МЕДИКІВ ПРИМУСОВО ПЕРЕВОДЯТЬ НА НЕПОВНУ СТАВКУ

Пошук новин...