Скасування земельного мораторію
news-image

Незабаром, з 1 жовтня, мораторій на землю буде скасовано! Ринок стане відкритим, а от чи готові до цього прості українці, роботяги, які народилися на цій землі та все життя на ній працювали? Та взагалі, чи слід нам чогось боятися, або ж насправді все не так погано?
Спростую найпопулярніші міфи:

● Землю заберуть!
Ніхто нічого не забере! Земля як була в вашому праві власності, так і залишиться. Ви навпаки отримує право розпоряджатися своєю землею.

● Землю продадуть за копійки!
Це можливо, якщо ТІЛЬКИ ВЛАСНИК на це погодиться! Але я раджу цього не робити в перший рік скасування мораторію. Зрозумійте, поки ринок був закритий, земля буквально знецінилася, за гектар люди отримували копійки. І після скасування мораторію різкого підвищення цін за гектар не відбудеться, у 2019 році так точно. На це потрібен час. Розцінки будуть поступово зростати. Треба лише терпіння.

● Землю продадуть іноземцям!
А от цей міф навіть не хочу спростовувати, бо фактично іноземці зможуть купувати українську землю.
Зеленський запевнив, що право на купівлю і продаж землі матимуть тільки українці та українські компанії. Але він не уточнив, що бенефіціаром (людиною, яка отримує грошовий прибуток) цілком може бути й іноземець. Тобто власником землі може бути українська компанія (юридично зареєстрована в Україні), що належить цьому іноземцю, який фактично буде отримувати прибуток за користування українськими земельними ресурсами.
Але ж і заборонити або обмежити доступ до землі бенефіціарів-іноземців — це ВКРАЙ НЕВИГІДНО для України, бо не будуть надходити іноземні інвестиції, так звані «грошові вливання».Тобто це палиця з двома кінцями.

І як висновок: аби остаточно реалізувати земельну реформу, треба ще провести просвітницьку роботу з аграріями, фермерами, власниками земель, щоби переконати їх в ефективності змін. І вже після цього обов'язково провести референдум щодо відкриття ринку землі, бо голос народу у цьому питанні вкрай важливий!


 

Новини
вер
19
2019
Про "терориста" на мосту Метро в Києві

Ох, цей тиждень по-справжньому плодовитий на резонансні теми – від можливої зустрічі Зеленського з Путіним до пожежі в будинку екс-голови НБУ Валерії Гонтаревої. Але до всіх цих «гарячих» новин ще й…

Читайте також
Всі новини
ЩОДО ЗАГОСТРЕННЯ НА СХОДІ
Всі новини
ПЕТРОВЕЦЬ: У МОЗ БУВ РІК, ЩОБИ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЧЕРГОВОЇ ХВИЛІ ПАНДЕМІЇ
Всі новини
УКРАЇНІ ОБІЦЯЮТЬ МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ДОДАТКОВИХ ДОЗ ВАКЦИНИ PFIZER ПРОТИ COVID-19

Пошук новин...