Ляшко VS Герус: Show Must Go On!
news-image Ляшко VS Герус: Show Must Go On!

Щодо гучного скандалу між Ляшком і Герусом.
По-перше, ясна річ, що Ляшко зустрів Геруса в аеропорті «Бориспіль» зовсім невипадково, а спеціально був проінформований, що той знаходиться саме в кімнаті vip-обслуговування. Бо камера ще до зустрічі чогось була увімкнена, запис уже йшов, і тут різко в об'єктив попадає Герус

По-друге, усі ми знаємо, що Ляшко — справжній шоумен серед політиків і завжди відрізнявся від інших буйним норовом та голосистістю. Він — такий собі політичний скандаліст, охочий до екстравагантних витівок. Тому така нарочито агресивна поведінка Олега Ляшка по відношенню до Андрія Геруса цілком очікувана й запланована.

Нагадаю, що на виборах 2019 року партія Олега Ляшка не пройшла у Верховну Раду, тож сам він, так би мовити, відійшов на другий план на політичній арені. І цілком можна припустити, що бійка (якщо її так взагалі можна назвати) з Герусом — це піар-ход, і, як ми бачимо, доволі вдалий. Бо останній тиждень усі тільки й говорять про цього Ляшка. Це те, чого він і добивався.

Звісно ж, будь-якій свідомій адекватній людини все це протистояння «Ляшко-Герус» здається звичайною клоунадою, під час якої рвуться сорочки, ллються матюки й нібито відбувається боротьба за найкращу долю рідненької України. Недарма Ляшко так завзято кричав, що Герус — слуга Росії, ворог України, контрагент, шпигун і таке інше. Show must go on! І глядачі цього жадають.

#Петровець_влада


 

Новини
лис
19
2019
Старий Київ: Київський палац дітей та юнацтва

Після невеликої перерви знову повертаюся в стрій та розпочинаю тиждень із моєї улюбленої рубрики «Старий Київ»!Памятаєте цю незвичайну за лаконічністю та футуристичністю форм будівлю Київського…

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНУ ОЧІКУВАТИМЕ ТРАНШ ВІД МВФ У 700 МЛН $
Всі новини
ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
Всі новини
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Пошук новин...