Ляшко VS Герус: Show Must Go On!
news-image Ляшко VS Герус: Show Must Go On!

Щодо гучного скандалу між Ляшком і Герусом.
По-перше, ясна річ, що Ляшко зустрів Геруса в аеропорті «Бориспіль» зовсім невипадково, а спеціально був проінформований, що той знаходиться саме в кімнаті vip-обслуговування. Бо камера ще до зустрічі чогось була увімкнена, запис уже йшов, і тут різко в об'єктив попадає Герус

По-друге, усі ми знаємо, що Ляшко — справжній шоумен серед політиків і завжди відрізнявся від інших буйним норовом та голосистістю. Він — такий собі політичний скандаліст, охочий до екстравагантних витівок. Тому така нарочито агресивна поведінка Олега Ляшка по відношенню до Андрія Геруса цілком очікувана й запланована.

Нагадаю, що на виборах 2019 року партія Олега Ляшка не пройшла у Верховну Раду, тож сам він, так би мовити, відійшов на другий план на політичній арені. І цілком можна припустити, що бійка (якщо її так взагалі можна назвати) з Герусом — це піар-ход, і, як ми бачимо, доволі вдалий. Бо останній тиждень усі тільки й говорять про цього Ляшка. Це те, чого він і добивався.

Звісно ж, будь-якій свідомій адекватній людини все це протистояння «Ляшко-Герус» здається звичайною клоунадою, під час якої рвуться сорочки, ллються матюки й нібито відбувається боротьба за найкращу долю рідненької України. Недарма Ляшко так завзято кричав, що Герус — слуга Росії, ворог України, контрагент, шпигун і таке інше. Show must go on! І глядачі цього жадають.

#Петровець_влада


 

Новини
лис
19
2019
Старий Київ: Київський палац дітей та юнацтва

Після невеликої перерви знову повертаюся в стрій та розпочинаю тиждень із моєї улюбленої рубрики «Старий Київ»!Памятаєте цю незвичайну за лаконічністю та футуристичністю форм будівлю Київського…

Читайте також
Головні новини
МОЗ ЗАТВЕРДИВ ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПРОТОКОЛ ЛІКУВАННЯ ВІД COVID-19!
Всі новини
ВЕСНА В СТАРОМУ КИЄВІ
Законотворчість
ЧОМУ МВФ ВИМАГАВ ПРИЙНЯТТЯ «АНТИКОЛОМОЙСЬКОГО» ЗАКОНУ (ЕФІР НА "ПРЯМОМУ" ВІД 31.03.20)

Пошук новин...