КАБМІН МАНІПУЛЮЄ КОМУНАЛКОЮ І СУБСИДІЯМИ!
news-image
Кабмін планує на 50% скоротити норми споживання комунальних послуг, які використовуються при розрахунку субсидій для населення. Виглядає ніби добре для людей. Однак це, своєю чергою, може призвести до зменшення кількості субсидій в цілому.
 
Ясна річ, що під час епідемії та введення осіннього локдауну, людям потрібні від влади хоча б якісь рішення, які допомогли би зменшити витрати на комуналку. Але чиновники центральної влади займаються не проблемами по суті, а здійснюють косметичні зміни для галочки.
 
Якщо центральна влада не в змозі комплексно вирішити питання зменшення тарифів, то це доводиться робити місцевій!
 
Київська влада подала до суду на компанію «Укргазвидобування», щоби змусити надавати український газ українцям, який в 4 рази дешевше, замість імпортного. Адже, коли після підвищення цін більшість громадян не зможе платити, місцеві теплопостачальники просто збанкрутують. При цьому «Нафтогаз» не постраждає, а вся провина ляже на плечі місцевих компаній. Тобто це банальне перекладання відповідальності на плечі місцевої влади.

 

Новини
сер
11
2021
ВІЙСЬКА США НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ — СТРИМУЮЧИЙ ФАКТОР

Це лише у дурня два союзника — армія і флот, а у розумного політика союзники всі. Треба з усіма та всюди отримувати свою вигоду. Тож посилення протиповітряної оборони України, завдяки розміщенню військ…

Читайте також
Всі новини
ФУТБОЛЬНА ШКОЛА КЛУБУ «РЕАЛ» НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
СТАТУС СОЮЗНИКА США ПОСТАВИВ БИ ПІД СУМНІВ КУРС УКРАЇНИ ДО НАТО
Всі новини
ВІДСТАВКА ШМИГАЛЯ НЕ ЗА ГОРАМИ

Пошук новин...