КАБМІН МАНІПУЛЮЄ КОМУНАЛКОЮ І СУБСИДІЯМИ!
news-image
Кабмін планує на 50% скоротити норми споживання комунальних послуг, які використовуються при розрахунку субсидій для населення. Виглядає ніби добре для людей. Однак це, своєю чергою, може призвести до зменшення кількості субсидій в цілому.
 
Ясна річ, що під час епідемії та введення осіннього локдауну, людям потрібні від влади хоча б якісь рішення, які допомогли би зменшити витрати на комуналку. Але чиновники центральної влади займаються не проблемами по суті, а здійснюють косметичні зміни для галочки.
 
Якщо центральна влада не в змозі комплексно вирішити питання зменшення тарифів, то це доводиться робити місцевій!
 
Київська влада подала до суду на компанію «Укргазвидобування», щоби змусити надавати український газ українцям, який в 4 рази дешевше, замість імпортного. Адже, коли після підвищення цін більшість громадян не зможе платити, місцеві теплопостачальники просто збанкрутують. При цьому «Нафтогаз» не постраждає, а вся провина ляже на плечі місцевих компаній. Тобто це банальне перекладання відповідальності на плечі місцевої влади.

 

Новини
сер
11
2021
ВІЙСЬКА США НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ — СТРИМУЮЧИЙ ФАКТОР

Це лише у дурня два союзника — армія і флот, а у розумного політика союзники всі. Треба з усіма та всюди отримувати свою вигоду. Тож посилення протиповітряної оборони України, завдяки розміщенню військ…

Читайте також
Всі новини
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА
Всі новини
ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО СТОЛИЦЮ — ЗНУЩАННЯ БАНКОВОЇ НАД КИЯНАМИ
Всі новини
УКРАЇНСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ — ЦЕ СОДОМ І ГОМОРРА

Пошук новин...