ЯК МОЖУТЬ ЗМІНИТИСЯ ПРАВИЛА ПОЛІТИЧНОЇ ГРИ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ
news-image

По-перше, вже зараз, згідно з опублікованими рейтингами, ми маємо уявлення про те, у кого лідируючі позиції на майбутніх виборах. І саме ті політики, які перемагають у рейтингах, будуть зацікавлені в законодавчих змінах і ускладненні правил місцевих виборів, щоб вдарити по конкурентам і зміцнити свої позиції.

Приклад – запропоновані Корнієнко (перший заступник голови фракції "Слуга народу", глава однойменної партії Олександр Корнієнко – ред.) зміни до Виборчого Кодексу: необхідність для партій брати участь у виборах на 2/3 округів країни і встановлення виборчого бар'єру в 5%.

Так лідерська партія намагається "відсіяти" ті партії, які мають високу підтримку на місцевому рівні, але не наберуть достатню кількість голосів в інших округах.

По-друге, з огляду на те, що вибори в ОРДЛО можуть пройти одночасно з виборами на материковій Україні, президентська партія буде намагатися "перетягнути на себе ковдру" і підвищити рейтинг електоральної довіри на Сході. Вже зараз в Раді активно піднімається питання змін в мовному законі.  І це може бути своєрідним реверансом жителям Сходу


 

Новини
чер
07
2020
ЗІ СВЯТОЮ ТРІЙЦЕЮ!

  Сьогодні весь християнський світ відзначає День Святої Трійці! Це світле свято символізує єдність Святого Духа, Бога-отця і Бога-сина. Головний колір Трійці — зелений — символ природи та…

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНУ ОЧІКУВАТИМЕ ТРАНШ ВІД МВФ У 700 МЛН $
Всі новини
ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
Всі новини
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Пошук новин...