Чому Зеленський уникає "незручних" запитань?
news-image Зеленський

 

Уже кілька днів не вщухає галас навкруги персони прес-секретаря президента — Юлії Мендель, яка перешкоджала журналісту Сергію Андрушку поставити каверзне запитання Зеленському щодо персони Андрія Богдана. І, як стверджують деякі журналісти, це не перший випадок, коли пані Юлія заважає представникам ЗМІ здійснювати свою діяльність.
Як не прикро, але ми спостерігаємо певну тенденцію, якої дотримується команда Зеленського — це навмисне «капсулювання» лідера, тобто певне обмеження Президента від спілкування з інакомислячими людьми, створення «захисного бар’єру», аби не витекла важлива інформація або спікер не показав свою некомпетентність, відповідаючи на «незручні» запитання.
А, як на мене, це вкрай некоректна поведінка. Бо, якщо ти посадова особа та прийшов звітувати перед журналістами, то май повагу вислухати питання від кожного. А от чи відповідати на ці запитання чи ні — це справа індивідуальна.


 

Актуальне відео
Новини
вер
30
2019
У Києві починається місяць "безкоштовних" музеїв

Шановні кияни та гості столиці, ділюся з вами цінною інформацією! У жовтні цього року багато київських музеїв проведуть дні відкритих дверей, тобто влаштують своєрідний місяць безкоштовних…

Читайте також
Головні новини
ТОП ТЕЗ ЗЕЛЕНСЬКОГО З ВИСТУПУ НА ГЕНАСАМБЛЕЇ ООН
Законотворчість
КИЯНИ СТРАЖДАЮТЬ ВІД КОЛИВАННЯ НАПРУГИ
Робота депутата
НА ВУЛ. ЖМАЧЕНКА, 20 БУДЕ СКВЕР, А НЕ ЗАБУДОВА!!!

Пошук новин...