ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ОЛЕГА ПЕТРОВЦЯ 
news-image

Я йду в народні депутати України, аби довести, що заможна, процвітаюча, успішна Україна зі щасливими людьми – це не мрія, про яку десятиліттями розповідають різноманітні політики, а реальність, що можна побудувати. Для цього досить просто самовіддано робити свою справу, не брешучи, не крадучи, не беручи і не даючи хабарів. Вірю, що амбітні, чесні, повні сил та ідей люди здатні привести нашу країну до цієї мети не колись там у далекому майбутньому, а вже тут і зараз. Тому головною нашою метою має стати розбудова України, в якій панує демократія, єдність, економічне зростання та забезпечена можливість кожної людини реалізувати себе. Зазначені у програмі ініціативи та засади забезпечать досягнення цієї мети.

Національна  безпека та зовнішня політика

 1. Головне, чого прагнуть українці – мир та відновлення територіальної цілісності нашої держави. І на досягнення цієї мети повинні бути кинуті всі сили – як на дипломатичному, так і на внутрішньому рівнях.
 2. Українська армія повинна відповідати найкращим міжнародним стандартам, а наші захисники отримувати гідну винагороду за свою героїчну працю.
 3. Прагматична розбудова зовнішньої політики, виходячи виключно з національних інтересів.

Соціальний захист

 1. Відновлення поваги до пенсіонерів шляхом підвищення пенсій та збільшення пільг в закладах охорони здоров’я.
 2. Встановлення пенсійного віку в залежності від середньої тривалості життя
 3. Забезпечення підтримки соціально найуразливіших верств населення за рахунок скасування пільг та привілей чиновників.
 4. Встановлення справедливих, а не грабіжницьких тарифів.

Освіта та охорона здоров’я

 1. Покращення якості початкової, середньої та вищої освіти.
 2. Підвищення заробітних плат вчителів, медиків, соціальних працівників, адже саме прості люди, а не чиновники, є головними у країні.
 3. Запровадження такої медичної реформи, яка забезпечила б якість і доступність медичної допомоги для усіх громадян.

Економіка

 1. Села та невеличкі містечка – це серце держави. Тому їхній розвиток та добробут мають бути пріоритетом.
 2. Ефективна економіка, що постійно розвивається повинна бути не просто статистикою. Економічне зростання має відчувати кожен українець по власній кишені.
 3. Економіка, на яку ми заслуговуємо – це коли не потрібно їхати на заробітки закордон, коли ти можеш не економити на харчах для своєї сім’ї, а влітку дозволити собі заслужений відпочинок всією родиною.
 4. Економіка, яка нас задовольняє – це коли ти легко можеш розпочати власну справу і не боятися, що завтра до тебе зайдуть за хабарами, або просто відберуть бізнес
 5. Зростаюча економіка можлива тільки толі, коли депутати приймають закони дійсно на благо своєї країни та її громадян, а не відстоюючи бізнес-інтереси олігархів.

Політичний розвиток

 1. Реформа децентралізації мусить продовжуватись, аби її благами могло скористатися кожне українське місто та село. Ми вправі самі розпоряджатися власними ресурсами і грошима, а не довіряти вирішення своїх проблем комусь іншому.
 2. За кнопкодавство та прогули – позбавлення депутатського мандату.
 3. Ми мусимо нарешті позбутися цього пережитку у вигляді депутатської недоторканності, за якою ховаються злочинці та лобісти.
 4. Запровадження пропорційної виборчої системи за відкритими партійними списками допоможе якісно оновити склад Верховної Ради.
 5. Роздутий до нереальних розмірів бюрократичний апарат, на утримання якого витрачаються шалені кошти з кишень українських платників податків – точно не сприятиме побудові «держави у смартфоні».
 6. Реформування судової системи повинне стати одним з головних пріоритетів нарівні з антикорупційною реформою, адже держава, де процвітає корупція і в якій немає правосуддя – все одно, що життя без справедливості – сповнене постійних ризиків та небезпек.

 

Читайте також
Головні новини
З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!
Законотворчість
Операція “електронізація”, або Чи готова Україна до онлайн-виборів?
Законотворчість
7 міфів про “репресивний” мовний законопроект
Блог
чер
28
2019
З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!

Конституція – це, по-суті, дороговказ, за яким повинна рухатися вся країна і кожен громадянин. Це узаконена концентрація волі українців, які є джерелом влади у своїй державі. Це скелет, навколо якого…

Пошук новин...