Занедбаність території навколо магазину Фори

 • viber-image2viber-image2
 • viber-imageviber-image
 • viber-image1viber-image1
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • Магазин “Фора” не зважає на благоустрій навколишньої території, якою згідно закону повинен опікуватись. Та й сама будівля вкрита полупленою фарбою, графіті з розбитим боковим ганком зі сходами, що обсипаються. Газони не прибрані, жахливі “прикраси” з шин та пошкоджений асфальт створюють враження занедбаності.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментарі (6)
  1. Олійник Ярослава

   Дякую за оперативну реакцію. Сподіваюся керівництво ТОВ “Фора” відреагує на депутатське звернення.

  2. Доброго дня !
   Вже проведені роботи з облагородження території навколо магазину “Фора”. Зокрема, відремонтовано бокові східці та зафарбовано написи на стінах!

   viberimage

   1

  3. Олійник Ярослава

   На жаль якість виконаних робіт бажає кращого. Складно назвати відновленням сходинок підмазані де-не-де сколи бетону та часткову опалубку. Фасад неохайно підфарбовано в місцях знаходження графіті , що продовжують світитися крізь так званий прошарок різнокольорової фарби. ТОВ “Фора” продовжує зневажати середовище і людей серед яких веде свій бізнес. Косметичним ремонтом це дійство не назвеш, крім слова “халтура” тут нічого вжити.

   20171006_152401

  4. Олійник Ярослава

   Відповідь ТОВ”Фора” виглядає занадто оптимістичною і перебільшеною. Насправді складно назвати технічний ганок відремонтуваним, робота виконана неякісно та частково. Те ж стосується зафарбовування графіті зроблене прозорим прошарком фарби не в тон.
   Вцілому можна зауважити, що ТОВ “Фора” продовжує тримати занедбаною територію прилеглу до магазину.

  Залишити коментар