Загороджений тротуар

 • 37816_МАФи37816_МАФи
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • Доброго дня, пане Олеже!
  Мене звуть Сергій і я проживаю по вулиці Шептицького в Києві.
  Ми високо цінуємо Ваші зусилля по облаштуванню Слобідки в тому числі і в підготовці до Євробачення, що багато чого було зроблено завдяки Вам. Дуже цінуємо і бачимо Вашу боротьбу проти засилля МАФів і всього спотворення в результаті їх розмноження. Звертаюся до Вас як до депутата нашого району з проханням допомогти нам у вирішенні проблеми, яка бентежить багатьох жителів району. Під час облаштування тротуарів до Євробачення та після нього було прийнято дуже правильне рішення про демонтаж кіосків в напрямку і по стороні вулиці Шептицького від Комоду до Фуршету або перенесення їх в в сторону (в глибину від тротуарів). Проте, не зважаючи на саме вузьке місце цього тротуару біля Фуршету, в цьому місці залишили ряд кіосків, що дуже заважає руху пішоходів особливо в час пік, і це повторюся в самій вузькій частині тротуару. Яка в цьому логіка і здоровий глузд..? Не зрозуміло. Було б півбіди, якщо б для цих кіосків попалися свідомі підприємці але на жаль цього не сталося і, як то кажуть, їм все мало. Вперед від кіосків вони виставили на тротуар ряд широких столів, що і не без того ще значно ускладнило рух пішоходів. І знову мало… кіоски доповнилися ще другим рядом столів. Тепер тротуар напроти Фуршету взагалі майже перегороджений кіосками та двома рядами столів. Пройти в час пік майже неможливо, утворюються затори на тротуарі!!! з пішоходів!!!
  Пане Олеже, допоможіть демонтувати згадані кіоски або хоча б перенести їх в інше місце в глиб тротуару. Там де вони зараз їм явно не місце та ще й з такими недобросовісними підприємцями.
  Сподіваємося на розуміння і Вашу допомогу. Будемо дуже вдячними. Залишаємось Вашими.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментар (1)
  1. Доброго дня!
   Раніше мною було підготовлено та відправлено депутатські звернення до Департаменту містобудування та архітектури щодо переміщення даних МАФів.
   Чекаю на відповідь.

   SCAN0019

   SCAN0020

  Залишити коментар