Забезпечення магазином «Фора» безпечного середовища для мешканців будинку 6/2 по вул. Микільсько-Слобідській в м. Києві.

 • Фора-складФора-склад
 • Машина-ночьюМашина-ночью
 • Транспорт-Форы-возле-детской-площадкиТранспорт-Форы-возле-детской-площадки
 • 0-02-05-d6f73cb36b7ebbb916ca1c91b2ce1b67c9fe8270a20b81f0d327fef36083ef0b_full0-02-05-d6f73cb36b7ebbb916ca1c91b2ce1b67c9fe8270a20b81f0d327fef36083ef0b_full
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • Наразі на прибудинковій території багатоквартирного будинку № 6/2 по вул. Микільсько-Слобідська в м. Києві прибудована торгівельна споруда комерційного призначення. А поруч входу в житловий будинок (під’їзд №1) – розташований вхід у складські приміщення магазину, біля якого постійно відбувається безперервний рух вантажівок (в тому числі великогабаритних), здійснюються маневри паркування та розвантаження товарів. Розвантаження товарів з боку двору житлового будинку, де розташовані вікна та вхід до квартир суперечить п. 55 розділу V СанПиН 5781-91.
  Маршрут завезення в магазин «Фора» товару пролягає вздовж всіх під’їздів будинку, під вікнами мешканців (9 під’їздів). Відповідно до таблиці 10.2. ДБН-92 допустимі рівні шуму на територіях різного господарського призначення не повинні перевищувати 70 дБ, то враховуючи, що шум працюючого двигуна вантажівки складає 80 дБ, вантажівкам заборонено підвозити товари до торгівельного закладу, бо будь-яка вантажівка, яка заїжджає до двору, порушує ці норми.
  При в’їзді та виїзді вантажівок (біля 9 під’їзду) маршрут останніх перетинається з маршрутом дітей шкільного віку, які йдуть до колежу ім. Сухомлинського, у дворі є дитячій майданчик поруч з маршрутом пересування вантажівок. Це все наражає дітей на небезпеку.
  Крім того, вантажівки руйнують асфальтове покриття міжквартальних проїздів прибудинкової території житлової забудови. Споруда засмічує прибудинкову територію та погіршує екологічну ситуацію на прибудинковій території.
  Виходячи з вище викладеним
  Прошу надати депутатський запит до відповідних служб стосовно:
  1. Заборони проїзду вантажівок зазначеним вище маршрутом;
  2. Керівництву магазину «Фора» запропонувати здійснити вирішення альтернативного маршруту транспорту (який, до речі, існував раніше);
  3. Встановлення відповідних дорожніх знаків «Рух заборонено» тощо.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментарів (4)
  1. Доброго дня!
   Дякую за вашу небайдужість!
   Вже направив звернення до керівництва ТОВ “ФОРА” з вимогою знайти альтернативний під’їзд до магазину. Також, додатково направив звернення до ДП “Київдорсервіс” з проханням розмістити знак заборони проїзду вантажних автомобілів.

   SCAN0000-1

   SCAN0001-1

  2. Захарченко Лариса Георгіївна

   Доброго дня! Дякую за проведену роботу. Але…… знов дежа вю. Олеже Федоровичу, маю надію, що юристи вашої команди з’ясують умови та правила оренди, хто порушує санітарні норми і т.д. Повинен же бути кінцевий результат цієї переписки. А не переписка заради переписки.

  Залишити коментар