Поддержать общественность на заседании земельной комиссии

 • 22
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • Здравствуйте. 20.07. было четвертое заседание земельной комиссии по вопросу ямы ул. Флоренции 9. Мы знаем что вы подали обращение по данному вопросы. Однако рассмотрение вопроса так и не состоялось. Помогите раз и на всегда закрыть данный вопрос.

  Просьба поддержать данный процесс и общественность. Мы с Вами, надеемся на Ваше участие. Решим 10 летнюю проблему вместе. Общественность готова вас поддерживать! • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментарів (3)
  1. Доброго дня.
   Хочу Вам повідомити, що Проект рішення Київської міської ради №1914 (Про викуп земельної ділянки по вулиці Флоренції, 9А у Дніпровському районі м. Києва для суспільних потреб (створення скверу)) було внесено на розгляд Постійної комісії Київської міської ради з Питань містобудування, архітектури т землекористування лише раз 20.07.2018 року, проте, засідання комісії не відбулося.
   До цього, даний Проект проект рішення розглядався Постійною комісією Київської міської ради з Питань бюджету та соціально-економічного розвитку, де було прийнято рішення про перенесення розгляду даного проекту.
   Надалі будемо контролювати процес розгляду мого проекту рішення Про викуп земельної ділянки по вулиці Флоренції, 9А у Дніпровському районі м. Києва для суспільних потреб (створення скверу).

  2. Иллона

   Доброго дня, Олег Федерович.
   Хотіла б дізнатися, якак зараз ситуація навколо цього питання?
   Не хочеться допустити простою ще 10 років.

  3. Доброго дня!
   За результатами розгляду проекту рішення на останній комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку було прийнято рішення відкласти розгляд даного проекту для проведення консультацій з Департаментом земельних ресурсів, який має свої пропозиції задля пришвидшення викупу земельної ділянки.

  Залишити коментар