Поддержать общественность на заседании земельной комиссии

 • 22
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • Здравствуйте. 20.07. было четвертое заседание земельной комиссии по вопросу ямы ул. Флоренции 9. Мы знаем что вы подали обращение по данному вопросы. Однако рассмотрение вопроса так и не состоялось. Помогите раз и на всегда закрыть данный вопрос.

  Просьба поддержать данный процесс и общественность. Мы с Вами, надеемся на Ваше участие. Решим 10 летнюю проблему вместе. Общественность готова вас поддерживать! • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментарів (4)
  1. Доброго дня.
   Хочу Вам повідомити, що Проект рішення Київської міської ради №1914 (Про викуп земельної ділянки по вулиці Флоренції, 9А у Дніпровському районі м. Києва для суспільних потреб (створення скверу)) було внесено на розгляд Постійної комісії Київської міської ради з Питань містобудування, архітектури т землекористування лише раз 20.07.2018 року, проте, засідання комісії не відбулося.
   До цього, даний Проект проект рішення розглядався Постійною комісією Київської міської ради з Питань бюджету та соціально-економічного розвитку, де було прийнято рішення про перенесення розгляду даного проекту.
   Надалі будемо контролювати процес розгляду мого проекту рішення Про викуп земельної ділянки по вулиці Флоренції, 9А у Дніпровському районі м. Києва для суспільних потреб (створення скверу).

  2. Иллона

   Доброго дня, Олег Федерович.
   Хотіла б дізнатися, якак зараз ситуація навколо цього питання?
   Не хочеться допустити простою ще 10 років.

  3. Доброго дня!
   За результатами розгляду проекту рішення на останній комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку було прийнято рішення відкласти розгляд даного проекту для проведення консультацій з Департаментом земельних ресурсів, який має свої пропозиції задля пришвидшення викупу земельної ділянки.

  4. Иллона

   Добрый день. Хотел бы уточнить на каком этапе сейчас вопрос по яме перед домом Флоренции 9.

   Какие наши действия помогут движению данного вопроса?! И главный вопрос, сроки, что бы не стать заложниками этой ситуации ещё на 10 лет.

  Залишити коментар