Знищення дерев на масіві

 • IMG-20180817-WA0000IMG-20180817-WA0000
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • Хочу звернути Вашу увагу на дії КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» по знищенню дерев на Лівобережному масиві. А саме. Біля будинку Нестайка 3 двадцять років росла ялинка. Нещодавна злива її трохи повалила, але дерево можна було врятувати, як це зробили в парку Нивки. Натомість, керівництво КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» віддає наказ знищити ялинку. Фото додається.
  Протягом більш ніж десяти останніх років дерева на масиві тільки знищують, протягом цього часу ЖЕКом не було висаджено жодного дерева. Прошу Вашого сприяння в відновлені зеленого фонду Лівобережного масиву.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментарів (3)
  1. Тамара

   Доброго дня, пане Олеже!

   Дякую за звернення та відповідь. На жаль, відповідь від Керуючої компанії з обслуговування житловим фондом не відповідає дійсності. Не зрозуміло, як похилена до землі ялинка могла становити небезпеку для життя та здоров’я мешканців. І чому не можна було її підняти і закріпити. Дивує, що у складі комісії не було жодного фахівця, який міг би фахово оцінити стан дерева. Зовсім інший підхід до подібної проблеми продемонстрували у парку Нивки – повністю повалене дерево підняли, вкопали, і врешті врятували. Вважаю, що представники Керуючої компанії не вдали достатньо зусиль для збереження зеленого фонду мікрорайону.

   З повагою,
   Паливода Т.Г.

  Залишити коментар