Затоплення підвалів гарячою водою, Микільсько-Слобідська, 6/2

 • ПотопПотоп
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • Сьогодні, 29.01.18 р. в будинку відключене опалення і декілька часів було чутно шум води. На сайті 15-57 вісить оголошення про аварію. Люди відчули неладне. На вулиці з’ясувалось, що аварійна машина стоїть біля дому ,а у робітників немає доступу до підвалу будинку. Мешканці телефонували нач. ЖЕД-405. Близько 21 години шум води зупинився. Виникає питання: хто буде оплачувати гарячу воду, яка витікла і цим нанесла шкоди фундаменту будівлі. Люди телефонували в диспетчерську службу. Чому така нестиковка в роботі, яка розтягнулась на декілька годин. Чому були відключені насоси? Якби мешканці чекали на 8 годину ранку 30.01.18, будинок би змило у Дніпро. Прошу надати депутатський запит відповідним організаціям щодо:
  -пояснення причини-якого плану була аварія в будинку;
  -хто відповідальний за те, що причина усувалась декілька годин;
  – чому було відключено насоси;
  – хто понесе відповідальність, в тому числі, матеріальну, за виток гарячої води та нанесення шкоди фундаменту будівлі.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментарі (6)
  1. Доброго дня!
   Дякую за підняте питання.
   Мною було підготовлено та направлено ряд звернень до КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового онду Дніпровського району”, ТОВ “Євро-Реконструкція” та Дніпровськогої РДА щодо вирішення піднятих Вами питань.
   Чекаю на відповіді та реакцію!

   SCAN0013

   SCAN0014

  2. Захарченко Лариса Георгіївна

   Дякуємо за оперативне реагування! Маємо надію на вирішення проблеми.

  3. Захарченко Лариса Георгіївна

   Дякую за розміщення відгуку Керуючої компанії. Але якось дивно виглядає допис: “може свідчити про те, що працівниками КП “Київтеплоенерго” з бойлерної було подано теплоносій не відповідного тиску”. І далі що? А ” може й не свідчити”. Яка функція Керуючої компанії в даному випадку? Керуюча компанія в штаті має безліч фахівців. Чи було складено Акт стосовно зазначеної проблеми? Які наслідки будуть застосовуватись до працівників КП “Київтеплоенерго” з вини яких виникла аварія і було надано шкоду фундаменту будівлі. Адже на 2 та 4 пункти Вашого запиту КК не надала відповідь по суті: “хто понесе відповідальність???” Просимо повторно надати запит до КК з перелічених питань.

  4. Доброго дня!
   Мною було підготовлено та відправлено звернення щодо невирішених питань.
   Крім того, надійшла ось така відповідь від Дніпровської районної державної адміністрації.

   SCAN0002

   SCAN0003

  5. Захарченко Лариса Георгіївна

   Дякую за роботу. Але жалкую, що мешканці не зробили фото: переймались питанням доставки ключів від підвалів для аварійної бригади.

  Залишити коментар