“Врізки” в систему опалення в буд 6/2, Микільська – Слобідська

 • 0ae91efe621e04e5be7e4f8d655833e90ae91efe621e04e5be7e4f8d655833e9
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • Прошу надати депутатський запит відповідним службам та організаціям стосовно врізок в систему опалення будинку 6/2, вул. Микільська – Слобідська. Під час монтажу ІТП в 5-6 під’їздах будинку, з’ясувалось, що до системи опалення були підключені 2 об’єкти: КП “Плесо” та “Канцтовари”. Монтаж ІТП офіційно здійснювався 17.01.18 р, а 19.01.18, без оголошення для мешканців щодо відключення системи опалення, був здійснений перемонтаж установленого обладнання і зазначені об’єкти було відключено від системи. Виникають 2 питання: а) як здіснювався облік теплоносія (із врахуванням вказаних об’єктів?)
  б) мешканці будинку вимагають детальний розрахунок Гкал/кв.м, починаючи від встановлення теплолічильників. Є підозра, що теплолічильник не прото так “вийшов з ладу”, після 1 року роботи.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментарів (4)
  1. Захарченко Лариса Георгіївна

   Дякую! Сьогодні, 29.01.18, теж проводяться якісь роботи у підвалі та відключено опалення.

  2. Захарченко Лариса Георгіївна

   Дякуємо, ми теж отримали подібне пояснення. Складається враження, що крім відписок обслуговуючі організації ні нащо не здатні. В зверненні йшлось про незаконну врізку після лічильника. Тобто весь облік теплоносія здійснювався не враховуючи лічильники ( якщо вони існують реально) фірм, які були приєднані до будинкових мереж ЦО. Члени правління ОСББ були присутні при тому дійстві, коли комісія з представників КМДА, РДА, КК, “Євро-реконструкції” прибули до будинку. Комісія склала АКТ повністю ігноруючи факти, які ми виклали в зверненні. В Акті зазначено, що на час перевірки, ніби то все гаразд-врізки до лічильника. Але ж переврізку зробили 19 січня 2018 р, про що ми й доповідали. Тож виходить, що мешканці сплачували і за себе і за “Плесо” і за “Реверс” з моменту взяття лічильника на комерційний облік до 19 січня 2018 року. Крім того, ми запрошували формулу розрахунку 1 Г кал/ кв. м. Цей факт також проігноровано у відповіді. Просимо Вас надати повторний запит стосовно піднятих питань по суті: перерахунку мешканцям сплати за ЦО з моменту встановлення лічильника (2015-2018 рік) та надання розрахунку 1 Гк/кв.м, включно з місцями загального користування (МОП). Дякуємо.

  Залишити коментар