Неправомірний тариф на ГВП

 • Звернення-до-Євро-РеконструкціїЗвернення-до-Євро-Реконструкції
 • Відповідь-ЄврореконструкціїВідповідь-Єврореконструкції
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • На сайті https://1557.kiev.ua/ викладено наступну інформацію, а саме
  В будинку за адресою: м. Київ, вул. Микільсько м- Слобідська 6/2 недостатня температура гарячого водопостачання у зв’язку з заниженою температурою теплоносія з об’єкту теплогенерації.
  Не передбачено проектом: відсутній циркуляціний трубопровід гарячого водопостачання.
  Питання: чому ТОВ «Євро-реконструкція» виставляє платню за ГВП, як за відповідну до температурних нормативів? Якщо факт визнаний публічно, для чого бюрократія з оформленням актів – претензій та викликанням комісії для заміру температури ГВП? Якщо температура гарячої води нижче 40 градусів за Цельсієм, то оплата проводиться за тарифом за холодну воду.
  Прошу
  1. Зробити депутатський запит до ТОВ «Євро-реконструкція», щоб отримати відповідь, на підставі якого документу виставляється рахунок за ГВП по затвердженому тарифу, якщо температурні нормативи не можуть бути забезпечені постачальником послуг ТОВ «Євро – реконструкція»;
  1.1.Запропонувати ТОВ «Євро-реконструкція» до вирішення проблеми із забезпечення нормативної температури ГВП в будинку, не застосовувати тариф (на даний час 70,62 грн.), як не відповідний для нашого будинку;
  1.2. Запропонувати ТОВ «Євро-реконструкція» виставляти рахунки за тарифом за холодну воду, без оформлення актів – претензій та викликання комісії для заміру температури ГВП;
  1.3. Запросити повний перелік заходів, які проводить ТОВ “Євро-реконструкція», як постачальник послуг з ГВП, щоб привести температуру ГВП в нашому будинку до нормативної та мати законне право виставляти рахунки за постачання ГВП за затвердженим тарифом.
  2. Зробити депутатський запит КП «Київтеплоенерго» стосовно переліку заходів по вирішенню вищезазначеної проблеми.
  Надаю запит до ТОВ «Євро-реконструкція», та відповідь на мій запит, яка мене не влаштовує по суті поставлених мною питань.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментарів (2)
  1. Доброго дня!
   Вже підготовив та відправив депутатське звернення до ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” з вимогою вжити заходів щодо поліпшення якості надання послуги з гарячого водопостачання та здійснення перерахунку за неякісно надані послуги.
   Чекаю відповіді!

   SCAN0012

   SCAN0013

  Залишити коментар