Як виконувалась Міська цільова програма «Гаряча вода у місті Києві» на 2011-2015 роки, якщо в районі такі проблеми з ГВП ?

 • ГВП-КиевГВП-Киев
 • ГВП-по-районуГВП-по-району
 • ЗаменаЦТПЗаменаЦТП
 • Розподіл-насосів-2-етапРозподіл-насосів-2-етап
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • Відповідно до рішення Київської міської ради від 25.05.2011 № 200/5587 було затверджено Міську цільову програму «Гаряча вода у місті Києві» на 2011-2015 роки. Будинок за адресою: Микільсько-Слобідська 6/2 (далі Будинок) було внесено в адресний перелік будинків, що потребують відновлення системи циркуляції гарячої води (II етап виконання Програми – 2011 – 2014 роки). Мета Програми полягала в наданні високоякісної послуги з централізованого гарячого водопостачання, задоволенні потреб споживачів у гарячій воді гарантованої якості відповідно до вимог чинних нормативних документів, підвищенні ефективності і надійності в роботі циркуляційної мережі гарячого водопостачання, зменшення втрат теплової енергії при її транспортуванні, впровадженні нових технологічних процесів і матеріалів, а також економного використання паливно-енергетичних ресурсів.
  З метою контролю за роботою енергетичного обладнання теплових пунктів, параметрів теплоносія та своєчасного реагування на виникнення аварійних ситуацій Програмою передбачалось впровадження диспетчеризації системи гарячого водопостачання у теплових пунктах та теплових мережах.
  Для реалізації Програми були заплановані кошти в сумі 1988280 тис. грн., у тому числі для відновлення циркуляції гарячого водопостачання 994800 тис. грн.
  На II етапі (2011 – 2014 роки) проводились роботи з заміни внутрішньоквартальних трубопроводів центрального опалення, гарячого водопостачання та циркуляційних насосів ГВП з обладнанням у теплових пунктах.
  Центральний тепловий пункт Будинку знаходиться за адресою: вул. Микільсько – Слобідська 4б. Відповідно до Інформаційно-аналітичної довідки про виконання міських цільових програм, обсяг фінансування Міської цільової програми «Гаряча вода у місті Києві на 2011-2015 роки» у 2014 році склав 99,7% до запланованого. І взагалі, по району (відповідно до Програми) здійснили колосальну роботу. Так що ж трапилось? На мешканцях банально заробляють гроші. Прошу надати депутатьський запит відповідним службам.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментарів (4)
  1. Доброго дня!
   Дякую за Вашу небайдужість та залишену проблему!
   Вже відправив депутатське звернення до Департаменту житлово-комунальної інфраструктури м. Києва з проханням надати інформацію щодо ефективності виконання програми та доцільності витрачених коштів, враховуючи що проблеми не були вирішені.
   Чекаю відповідь.

   SCAN0008

   SCAN0009

  2. Захарченко Лариса Георгіївна

   Дякую!!! Але дуже несподівана відповідь. Відповідно до Інформаційно-аналітичної довідки про виконання міських цільових програм, обсяг фінансування Міської цільової програми «Гаряча вода у місті Києві на 2011-2015 роки» у 2014 році склав 99,7% до запланованого. А наш будинок входив до другої черги виконання робіт. Якісь труби міняли (біля 2 та 6 під”їздів. І як нам тепер потрапити в адресний перелік в Інвестиційну програму ПАТ “Київенерго” на 2018 рік?

  Залишити коментар