Чи прибирає в нашому будинку клінінгова компанія?

 • viber-imageviber-image
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району (КК) приховує назву клінінгової компанії ТОВ “КОМУН-СЕРВІС” – http://z.texty.org.ua/seller/166905, яка не прибирає в наших будинках з кінця 2017 року і судячи з всьому буде “прибирати” в 2018, так як “Критерії вибору переможця. Ціна: 100%” і тендер завершено, очікується рішення.
  Це вже другий тендер на весь 2018 рік. Перший був на останні 41 дня. За його результатами КК повинна заплатити 36 копійок в середньому по всіх будинках Дніпровського району.
  На другий тендер на 2018 рік “ТОВ “КОМУН-СЕРВІС” виставило пропозицію прибирати по 23 копійки!
  У масштабах Дніпровського району, якщо орієнтуватися на 14 копійок, різниця тільки на прибиранні всередині будинків може становити 7,6 млн.грн на рік … таблиця з розрахунком за посиланням – http://bit.ly/KomunServis
  http://z.texty.org.ua/seller/166905. Просимо надати депутатський запит щодо формування тарифу на обслуговування будинку та території, в тому числі: зарплату адмінперсоналу, утримання будівель КК і ЖЕКів, закупівлю палива для машин, обладнання, витрати на поточні ремонти та ін. Не калькуляцію тарифу. А всі “накладні” витрати. Щоб мати повну картину: за що платять мешканці.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментарів (2)
  1. Доброго дня.
   Дякую за Ваше звернення!
   Вже пвдготовлено та направлено депутатське звернення до Керуючої компанії з проханням надати інформацію щодо піднятого Вами питання.

   SCAN0011-1

   SCAN0012

  2. Доброго дня.
   Надійшли відповідь від Керуючої компанії та Дніпровської районної в місті Києві адміністрації, яка підтвердила, що саме ТОВ “КОМУН-СЕРВІС” надає послуги з прибирання Вашого будинку та прибудинкової території.

   SCAN0027

   SCAN0028

   SCAN0029

   SCAN0030-1

  Залишити коментар