Бездіяльність ЖЕД405

 • Іващенко-В.ВІващенко-В.В
Опис проблеми
Опис проблеми
Фото
Карта
Реакція
 • Звертаюсь до вас у зв’язку з бездіяльністю ЖЕД 405 та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району», яка обслуговує будинок за адресою вул. В.Нестайка, 3, де я мешкаю.
  Протягом 4-6 червня цього року ЖЕД 405 проводилися роботи з ремонту фасаду будинку (відбивання плитки) де я мешкаю. Під час цих робіт був зруйнований зовнішній блок мого кондиціонера. Мною 08.06.2018 була подана відповідна заява на ім’я начальника ЖЕД405 (вх. №І5/2-86), копія – КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району» (вх.№103/45/І-396), щодо прибуття комісії для огляду пошкоджень та складання відповідного Акту.
  Відповідно до ст.27 Закону України «Про ЖКХ» така комісія мала прибути не пізніше однієї доби з дати отримання Заяви, проте, по цей час (19.06.2018) ані комісії, ані будь якої інформації щодо розгляду моєї заяви від ЖЕД 405, або Керуючої компанії не надійшло. Це, на моє переконання, свідчить про ігнорування комунальною службою району як норм чинного законодавства так і моїх інтересів як споживача їх послуг, за які я сумлінно сплачую немалі кошти.
  Прошу Вас, шановний Олеже Федоровичу, втрутитися у цю ситуацію та сприяти виконанню посадовими особами ЖЕД 405 своїх законних обов’язків. Сподіваюся, що за Вашою участю ця прикра ситуація буде вирішена оперативно, у законний та цивілізований спосіб, а отже не зашкодить репутації комунальної служби району у подальшому.
  За необхідності готовий надати Вам, або уповноваженим Вами особам будь які додаткові пояснення з цього питання.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Коментарів (2)
  Залишити коментар